Vážení zákazníci. Prosíme, aby ste sa na našom novom eshope opäť zaregistrovali. Odporúčame tiež aktivovať odoberanie noviniek (newslettera). Budete mať prehľad o svojich objednávkach, aktuálnom stave ich spracovania, sledovaní zásielky a novinkách. Odoberanie newslettera môžete kedykoľvek zrušiť.

Licencia Caltta SFR - prevádzačový mód na jednej frekvencii pre PH690, PM790

Kód: CALTTASFR
133,92 € 111,60 € bez DPH
K dispozícii

Táto funkcia je režim prevádzača, ktorý je kompatibilný s niektorými systémami DMR inými ako Caltta. V režime DMR možno túto funkciu povoliť v zariadeniach Caltta 2. generácie. V podstate funguje ako prevádzač v režime SFR s použitím jednej frekvencie.

Detailné informácie

Doručenie do 2 dní
Doručenie do 2 dní
v rámci SR
Osobný odber
Osobný odber
v Košiciach
Poštovné zdarma
Poštovné zdarma
pri objednávke
do SR nad 300 €
do ČR nad 400 €

Podrobný popis

 SFR - Simplex Frequency Repeater

Táto funkcia je režim prevádzača, ktorý je kompatibilný s niektorými systémami DMR inými ako Caltta. V režime DMR je možné túto funkciu povoliť v zariadeniach Caltta 2. generácie. V podstate funguje ako prevádzać v režime SFR s použitím jednej frekvencie.

V Tier I prijíma DMR audio a dátovú prevádzku a v Tier II môže vysielať na rádiostanice v SFR móde v 90 ms intervaloch. V súčasnosti môžu túto funkciu využívať zariadenia 2. generácie Caltta PH690 a Caltta PM790.

Pomocou tejto funkcie môžeme rozšíriť dosah rádiostaníc bez inštalácie prevádzača, ktorý vyžaduje 2 frekvencie. Nielenže je toto riešenie finančne efektívne, ale tiež šetrí frekvenčné spektrum použitím iba jednej frekvencie.

Či už ste v meste alebo v kopcovitej oblasti, dosah vašich rádiostaníc sa dá stlačením tlačidla bez problémov predĺžiť pomocou prevádzačovej funkcie SFR v rádiostanici.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: