Sme na dovolenke v dňoch 17. až 19. júla.

Yaesu FT-991A rádiostanica | vysielačka

Kód: FT-991A
5 ročná záruka
Značka: Yaesu
1 421,74 € 1 184,78 € bez DPH
Na objednávku

*TX: KV - 100W SSB a CW, 25W AM; VKV a UKV: 50W FM, 12,5W AM / RX: 30 kHz - 56 MHz, 118 - 164 MHz, 420 - 470 MHz / TX 1,8 MHz - 54 MHz, módy SSB, CW, AM, FM, packet rádio a C4FM digi, vstavaný anténny tuner, stabilný TCXO, 32 bit DSP, 3 kHz Roofing filter, plnohodnotná USB konektivita pre CAT ovládanie a audio vstup/výstup, digitálne módy použiteľné na KV, VKV a UKV, farebný displej, spektrálny vodopád v reálnom čase.

V digitálnych režimoch môže byť zariadenie prevádzkované na 30% maximálneho výkonu, inak hrozí zničenie výkonového zosilňovača.

Detailné informácie

Certifikovaný predajca
Certifikovaný predajca
Motorola, Caltta, eChat, SDRplay, Expert Electronics
Doručenie do 2 dní
Doručenie do 2 dní
v rámci Slovenskej republiky
Osobný odber
Osobný odber v Košiciach
Možná platba kartou
Poštovné zdarma
Poštovné zdarma pri objednávke
do SR nad 300 €
do ČR nad 400 €

Podrobný popis

*Yaesu FT-991 transceiver je veľmi populárny. Z tohto zariadenia vychádza aj nová generácia FT-991A. Má kompaktné rozmery 229x80x253 mm a stabilných 100W na KV a 50W na 144/430 MHz, módy SSB, CW, AM, FM, packet rádio a C4FM digi. Digitálne módy sú použiteľné na KV, 50, 144, 430 MHz. Yaesu FT-991A je bohatší o 2 funkcie. Má farebný displej a spektrálny vodopád v reálnom čase.

Na internete je niekoľko videí o tom, ako rozšíriť TX rozsah na VHF a UHF pásmach. Žiadnu z nich nepodporuje spoločnosť YAESU. Tieto softvérové úpravy spôsobujú problémy s komunikáciou s PC. Opravy po týchto softvérových operáciách nie sú súčasťou trojročnej záruky. Opravy si zákazník hradí sám!

Vlastnosti rádiostanice Yaesu FT-991A:

Spectrum Scope s automatickým Scope Control ASC v reálnom čase

Nový dynamický spectrum scope v reálnom čase dáva operátorovi možnosť grafického znázornenia signálov na pásme počas počúvania a tak rýchle naladenie sa na požadovaný signál. Sily signálov sú jasne viditeľné na farebnom displeji podľa jednotlivých farieb, čo umožňuje ľahšie rozoznať aj slabšie signály.

Multifarebný vodopád

Rádiostanica ponúka farebný vodopád v reálnom čase, ktorý umožňuje jednoduchú a rýchlu identifikáciu signálov bez potreby vypínania prijímaného audio signálu.

32 bitový DSP systém

Vysokorýchlostný DSP čip (3000 MIPS / 2250 MFLOPS) od Texas Instruments v prijímači zabezpečuje výborné potlačenie interferencie nielen na KV ale aj na VKV a UKV pásmach.

3 kHz Roofing filter

Rádiostanica obsahuje 3 kHz roofing filter, ktorý efektívne potláča interferujúce signály a zabezpečuje výbornú výkonnosť prijímača pri produkcii kvalitného audio prednesu.

Farebný displej

Yaesu FT-991 má 3,5 palcový farebný TFT displej pre prehľadné a pohodlné ovládanie.

USB konektivita

Rádiostanica môže byť pripojená k počítaču použitím USB kábla pre CAT ovládanie a aktualizáciu firmwaru alebo pre použitie so vstavanou SCU-17 jednotkou na podporu USB audio vstupu/výstupu, TX

Dodatočné parametre

Kategória: Stolné rádioamatérske vysielačky
Záruka: 5 rokov

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: