Sme na dovolenke v dňoch 17. až 19. júla.

Rozšírenie frekvenčného rozsahu - FTDX-101D, FTDX-101MP, FTDX-5000

Kód: FRQ-5000
40,08 € 33,40 € bez DPH
K dispozícii

Rozšírenie frekvenčného rozsahu - Yaesu FTDX-5000, FTDX-101D, FTDX-101MP

Detailné informácie

Certifikovaný predajca
Certifikovaný predajca
Motorola, Caltta, eChat, SDRplay, Expert Electronics
Doručenie do 2 dní
Doručenie do 2 dní
v rámci Slovenskej republiky
Osobný odber
Osobný odber v Košiciach
Možná platba kartou
Poštovné zdarma
Poštovné zdarma pri objednávke
do SR nad 300 €
do ČR nad 400 €

Podrobný popis

Rozšírenie frekvenčného rozsahu - Yaesu FTDX-5000, FTDX-101D, FTDX-101MP

Prosím, vezmite na vedomie: ANICO Slovakia ako distribútor amatérskych rádiostaníc môže rozšíriť ich frekvenčný rozsah aj mimo rádioamatérskych pásiem na základe individuálnych potrieb. Záruka sa vzťahuje iba na rádiostanice, ktorým bol rozšírený rozsah v našej spoločnosti ANICO Slovakia. Záruka sa nevzťahuje, ak rádiostanica bola u nás kúpená a bol do nej urobený zásah inou osobou.

Prispôsobená anténa:  Je dôležité, aby sa na frekvencie použila správna anténa. Nesprávne zvolenie frekvencie rádiostanice resp. použitie nesprávnej antény môže mať za následok poškodenie rádiostanice hlavne jej VF zosilňovača. Je potrebné zvoliť správnu anténu, aby zariadenie pracovalo správne a anténa ladila na použitých frekvenciách s maximálnou účinnosťou. Technické špecifikácie pre rádioamatérske použitie výrobca zaručuje iba v amatérskych pásmach a to s toleranciou + / - 10 %  ako sú uvedené v manuáli. Parametre sú horšie pri vysielaní mimo rádioamatérskych pásiem.

Nie je možné použiť originálne dodávanú gumenú anténu pri ručných rádiostaniciach na roszšírené frekvencie mimo rádioamatérskych pásiem!
Máte možnosť dokúpenia gumených, mobilných aj stacionárnych antén na rôzne iné frekvencie na našom eshope.

Rádioamatérske povolenie a frekvencie: Neoprávnené používanie rádiostaníc na frekvenciách bez povolenia je v rozpore so zákonom.
Pre vysielanie ako na amatérskych frekvenciách tak aj na ostatných frekvenciách je potrebné Rádioamatérske alebo Osobitné povolenie od Telekomunikáčného úradu dnes Regulačného úradu SR. Povolenie na amatérske pásma sa nevťahuje na ostatné pásma, ktoré pokryje rádiostanica s rozšíreným vysielacím rozsahom!  Rádiostanicu s rozšíreným rozsahom mimo rádioamatérskych pásiem smie obsluhovať iba osoba s osobitným povolením od Telekomunikačného (Regulačného) úradu!

Je na zodpovednosti každého užívateľa rádiostanice, aby ju používal na frekvenciách podľa rádioamatérského alebo osobitného povolenia, ktoré mu vystavil úrad danej krajiny.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: