Hytera BP365 DMR UHF vysielačka 400-440 MHz

Kód: BP365UA
193,44 € 161,20 € bez DPH
Na objednávku

400-440 MHz, 3W/1W, 128 kanálov, 8 zón, vstavaná 2200 mAh Li-Polymér batéria, profesionálny algoritmus filtrovania hluku, šírka v FM 25/20/12,5 kHz. Verzia bez Bluetooth.

Detailné informácie

Certifikovaný predajca
Certifikovaný predajca
Motorola, Caltta, eChat, SDRplay, Expert Electronics
Doručenie do 2 dní
Doručenie do 2 dní
v rámci Slovenskej republiky
Osobný odber
Osobný odber v Košiciach
Možná platba kartou
Poštovné zdarma
Poštovné zdarma pri objednávke
do SR nad 300 €
do ČR nad 400 €

Podrobný popis

Hytera BP365 je ultraľahká prenosná DMR rádiostanica v analógovom režime. Podporuje digitálny aj analógový režim, kompatibilný s vašimi existujúcimi digitálnymi a analógovými rádiostanicami. Verzia rádiostanice bez Bluetooth.

Hytera BP365 obsahuje inovatívne funkcie v tenšom a ľahšom tele a podporuje DMR aj analógový režim. Rádiostanica je vybavená batériou s dlhou výdržou, najlepším zvukom vo svojej triede a odolným krytom. Dvojslotová technológia TDMA umožňuje dvom skupinám používateľov nezávisle komunikovať v rovnakom čase a na rovnakej frekvencii. Táto rádiostanica je navrhnutá tak, aby zvýšila efektivitu a produktivitu používateľov pracujúcich v hoteloch, logistike a pod.

Kľúčové vlastnosti rádiostanice Hytera BP365:

 • analógový a digitálny režim
 • profesionálny algoritmus filtrovania hluku
 • Technológia DMO s dvomi slotmi TDMA
 • kompaktné puzdro
 • 4,5 cm ultra kompaktná malá anténa
 • „all-in-one“ port USB Type-C

Zažite bezproblémovú komunikáciu na celom pracovisku s vysielačkami Hytera BP365. Tento rad, ktorý sa môže pochváliť silným 3W vysielacím výkonom a pôsobivou citlivosťou príjmu až 0,18μV, umožňuje používateľom zostať v spojení a vymieňať si správy bez námahy bez ohľadu na to, kde sa nachádzajú. Či už sa pohybujete vo veľkom supermarkete, riadite operácie v hoteli alebo koordinujete logistiku v rušnom sklade, tieto rádiostanice zaisťujú jasnú a spoľahlivú komunikáciu.

Rýchle nabíjanie na cestách

Vyskúšajte efektívne napájanie! Vďaka vstavanej batérii, ktorá sa rýchlo nabije na plnú kapacitu len za 2,5 hodiny, rádiostanica Hytera BP365 zaisťuje, že budete vždy pripravení na neprerušovanú komunikáciu. S krátkym hodinovým nabíjaním získate pôsobivých 8 hodín nepretržitého používania, čo umožňuje spoľahlivú komunikáciu počas celého dňa.

Jeden port na všetko

Vďaka praktickému dizajnu „jeden port sa hodí na všetko“ môžu používatelia bez námahy programovať, upgradovať a nabíjať zariadenia pomocou jediného portu USB typu C umiestneného na spodnej strane. Už žiadne starosti s viacerými portami alebo káblami – stačí sa zapojiť a využívať bezproblémovú funkčnosť.

Hlasný a čistý zvuk

Zažite krištáľovo čistý zvuk, keď je to najviac potrebné. Tento rad prenosných zariadení vybavený výkonným reproduktorom s výstupom až 90 dB zaisťuje, že vaše správy budú počuť hlasno a zreteľne. Dokonca aj v najnáročnejších a najhlučnejších prostrediach tento rozsah prevyšuje hluk vďaka profesionálnemu algoritmu na potlačenie hluku. Užívajte si ničím nerušené rozhovory s výnimočnou kvalitou zvuku. Či už ste v rušnom supermarkete alebo rušnom logistickom zariadení, rádiostanica Hytera BP365 zaručuje krištáľovo čistý zvuk, čo vám umožní zostať v spojení a efektívne v každej situácii.

Ušetrite náklady na frekvencie

Vďaka svojej inovatívnej dvojslotovej technológii TDMA umožňuje rádio Hytera BP365 súčasne komunikovať dvom skupinám používateľov nezávisle na rovnakej frekvencii. Znižuje sa tým potreba prideľovania dodatočných frekvencií a v konečnom dôsledku tak šetríte náklady.

Obsah balenia:

 • 1 ks Hytera BP365 rádiostanica 400-440 MHz (pre iné frekvencie nás kontaktujte)
 • 1 ks spona na opasok
 • 1 ks remienko na zápästie
 • 1 ks nabíjací adaptér
 • 1 ks USB kábel

Dodatočné parametre

Kategória: Ručné profesionálne vysielačky
prevádzkový mód: digitál + analóg

Hytera AP32X and BP36X

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: