Vážení zákazníci. Prosíme, aby ste sa na našom novom eshope opäť zaregistrovali. Odporúčame tiež aktivovať odoberanie noviniek (newslettera). Budete mať prehľad o svojich objednávkach, aktuálnom stave ich spracovania, sledovaní zásielky a novinkách. Odoberanie newslettera môžete kedykoľvek zrušiť.

LDG AT-600PRO2 600W AUTOMATICKÝ ANTÉNNY TUNER

Kód: AT-600PROII
461,63 € 384,69 € bez DPH
Na objednávku

.

LDG AT-600PROII 5-600 W automatický anténny tuner. Je určený pre použitie so stredne veľkými zosilňovačmi s výkonom do 600W na SSB alebo CW.

Detailné informácie

Doručenie do 2 dní
Doručenie do 2 dní
v rámci SR
Osobný odber
Osobný odber
v Košiciach
Poštovné zdarma
Poštovné zdarma
pri objednávke
do SR nad 300 €
do ČR nad 400 €

Podrobný popis

LDG AT-600PROII 5-600 W automatický anténny tuner. Je určený pre použitie so stredne veľkými zosilňovačmi s výkonom do 600W na SSB alebo CW. Podobne ako všetky tunery LDG pracuje AT-600ProII automaticky a začína ladenie vždy, keď SWR prekročí prednastavený limit. Na ochranu svojich obvodov nebude ladiť na úrovniach výkonu nad 150 wattov; jednoducho odpojte zosilňovač (alebo ho umiestnite do pohotovostného režimu), aby ste dokončili ladiaci cyklus len pomocou budiča. Model AT-600ProII tiež obsahuje pokročilé ladenie LDG, ktoré poskytuje 2000 pamäťových miest; pri ladení v blízkosti predtým používanej frekvencie bude vyvolávať nastavenia takmer okamžitého ladenia. Učí sa vaše obľúbené frekvencie a pásma. V prípade potreby ladiaci cyklus môžete spustiť aj manuálne.Model AT-600ProII má veľký a ľahko čitateľný čítač wattmetra, ktorý zobrazuje dopredu a dozadu výkon s dvoma nastaviteľnými rozsahmi (60 a 600 wattov),

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: