eChat PoC vysielačky

6 položiek celkom
ZTE eChat E720 PoC rádiostanica | vysielačka s ročnou licenciou
720,23 € bez DPH
864,28 €

eChat E720 prináša nový impulz do sveta PoC transceiverov. Dokonale kombinuje funkcie transceivera a smartfónu.

Tento transceiver vyzerá ako smartfón s malou anténou navrchu. Veľký displej uľahčuje ovládanie operačného systému Android 11, ktorý bol špeciálne prispôsobený pre tento transceiver a umožňuje spustiť takmer akúkoľvek aplikáciu, ktorá nezasahuje do hlavnej funkcionality transceivera, čo je vždy výhodou. Veľký dotykový displej uľahčuje sledovanie polohy iných staníc vašej skupiny a dokonca môžete nahrávať konverzáciu.

Kód: E720
ZTE eChat E690 PoC rádiostanica | vysielačka
425,14 € bez DPH
510,17 €

eChat E690 rádiostanica / vysielačka je profesionálne eChat PoC prenosné rádio, má jednoduchý dizajn, veľkokapacitnú batériu a vynikajúcu kvalitu zvuku. Je vhodná pre komerčných aj profesionálnych používateľov aj v náročnom a drsnom prostredí, ktorí preferujú komunikáciu cez 2G/3G/4G/Wi-Fi siete.

Kód: E690
ZTE eCHAT E600 PoC rádiostanica | vysielačka
289,07 € bez DPH
346,88 €
ZTE eCHAT E600 VODEODOLNÁ PoC RÁDIOSTANICA VYSIELAČKA
Kód: E600
ZTE eCHAT E360 PoC rádiostanica | vysielačka
314,29 € bez DPH
377,15 €

eChat e360 od spoločnosti ZTE je inteligentné zariadenie Android navrhnuté tak, aby fungovalo ako rádiostanica. Je ideálnou voľbou pre väčšinu priemyselných odvetví. Jej veľkosť, pevné uchopenie, veľká farebná obrazovka LCD, vysokokapacitná batéria a dobrá počuteľnosť sú funkcie potrebné pre veľké množstvo činností. Vďaka ochrane IP54 rádiostanica vhodná pre použitie v náročnom aj vlhkom prostredí. Menu je k dispozícii v niekoľkých jazykoch a navigácia na vysoko kontrastnej obrazovke LCD je veľmi jednoduchá pomocou multifunkčného gombíka v hornej časti zariadenia. Batéria s kapacitou až 5 500 mAh zaisťuje, že zariadenie vydrží v prevádzke aj cez dlhé pracovné smeny. Zariadenie je možné nabíjať aj zo štandardných nabíjačiek USB typu C. 

Kód: E360
ZTE eCHAT E350 PoC rádiostanica | vysielačka
253,01 € bez DPH
303,61 €
eChat e360 od spoločnosti ZTE je inteligentné zariadenie Android navrhnuté tak, aby fungovalo ako rádiostanica. Vďaka malej veľkosti a nízkych prevádzkových nákladov je populárna medzi PoC kategóriami rádiostaníc. Rádiostanica E350 je odolná voči vode a prachu podľa IP54. Na prednom paneli nie sú žiadne tlačidlá. Rádio má tenký LCD displej s jednoduchým a prehľadným menu. 4 000 mAh batéria vydrží aj počas dlhších pracovných dní.
Kód: E350
ZTE eCHAT E700 PoC rádiostanica | vysielačka
484 € bez DPH
580,80 €

eChat e700 od spoločnosti ZTE je inteligentné zariadenie Android navrhnuté tak, aby fungovalo ako rádiostanica, ktoré má navyše spoločné funkcie s mobilnými telefónmi. Veľká obrazovka LCD uľahčuje jednoduché spravovanie funkcií systému Android. Dotykový displej umožňuje užívateľovi skontrolovať geografické umiestnenie členov skupiny alebo zaznamenávať konverzácie diskusnej skupiny. So zaobleným tvarom, krytím IP54, robustným krytom odolným voči oteru sa eChat E700 PoC rádiostanica môže spoľahlivo používať v akomkoľvek odbore. 4 000 mAh batéria vydrží aj počas dlhších pracovných dní. 

Kód: E700

Slovenská brožúra eChat od ANICO Slovakia

PoC rádiostanice ponúkajú možnosť operatívnej komunikácie okamžite takmer na celom svete.

PoC rádiostanice (Push-to-talk over Cellular) sú VoIP zariadenia, ktoré slúžia užívateľom v skupine. Podobne ako napríklad v Skype alebo Viberi funguje hlasová komunikácia na základe prenosu dát cez internet. Pri bežnej prevádzke cez PoC rádiostanice audio prenos medzi účastníkmi hovoru nie je nepretržitý, teda viacerí užívatelia nemôžu hovoriť naraz v rovnakom čase, ale ide o prevádzku ako pri štandartných rádiostaniciach, kedy ten kto hovorí, musí držať PTT tlačidlo. Len jeden užívateľ môže v jednom čase hovoriť a každý v jeho skupine môže počúvať jeho vysielanie. PoC rádiostanice samozrejme ponúkajú aj ďalšie funkcie oproti tradičným analógovým rádiovým systémom, ako sú napríklad aj súkromné hovory, keď komunikáciu s protistanicou nepočujú iní členovia skupiny. Je možné použitie aj full duplex komunikácie, čo znamená, že nie je potrebné držanie PTT tlačidla počas vysielania, ale audio prenos je aktívny medzi oboma účastníkmi hovoru teda rovnako ako pri klasickom telefónnom hovore. V tomto prípade je potrebné použitie handsfree sady pre kvalitný a nerušený audio prenos. Táto možnosť je praktická napríklad pri prácach, kedy sú potrebné obe ruky.

Pracujú na mobilných sieťach cez mobilnú kartu alebo cez WiFi router. Jedna rádiostanica je napríklad v Bratislave a druhá v Košiciach alebo v USA či kdekoľvek na svete, kde je mobilný signál alebo dátový WiFi signál. Komunikácia je bezproblémová, čistá, kvalitná a operatívna – okamžitá. V prípade dostupnosti dát mobilnej siete aj WiFi signálu je uprednostnené pripojenie cez WiFi, čím sa šetrí spotreba dát cez mobilnú sieť.

PoC eChat rádiostanice môžu pracovať v páre resp. všetky medzi sebou alebo aj v rôznych skupinách s nastaviteľnými prístupovými právami jednotlivých rádiostaníc do jednotlivých skupín. To všetko je nastaviteľné podľa požiadaviek na našom serveri.

Pre náročnejších užívateľov je možné monitorovať rádiostanice a využívať širšie možnosti komunikácie s rádiostanicami alebo skupinami rádiostaníc cez dispečerský program, ktorý umožňuje množstvo funkcií ako odosielať a prijímať textové správy, sledovať polohu a históriu pohybu rádiostaníc, nastavovať alarmy podľa rôznych kritérií polohy rádiostaníc, nahrávať a spätne prehrávať komunikáciu a mnoho ďalších.

Rádiostanica E700  s dotykovým displejom umožňuje aj telefonovanie a podporuje použitie až 3 kariet - dátovej SIM pre internetové pripojenie, hovorovej SIM na telefonovanie a datovej SD karty na ukladanie súborov.

Využitie:
Všade kde je potrebná operatívna, rýchla komunikácia nielen na blízko ale aj na väčšie vzdialenosti a to bez potreby budovania pozemnej rádiovej infraštruktúry - základňových staníc, prevádzačov a podobne.

Administratívne budovy, haly, tunely, pri poľnohospodárskych prácach v traktoroch, v kombajnoch, vo výrobe, na športových akciách, koncertoch, medzi autami, medzi autom a domom či kanceláriou - jednoducho kdekoľvek, kde je dostupná dátová mobilná sieť alebo WiFi pripojenie.

Certifikovaný predajca
Certifikovaný predajca
Motorola, Caltta, eChat, SDRplay, Expert Electronics
Doručenie do 2 dní
Doručenie do 2 dní
v rámci Slovenskej republiky
Osobný odber
Osobný odber v Košiciach
Možná platba kartou
Poštovné zdarma
Poštovné zdarma pri objednávke
do SR nad 300 €
do ČR nad 400 €