Vážení zákazníci. Prosíme, aby ste sa na našom novom eshope opäť zaregistrovali. Odporúčame tiež aktivovať odoberanie noviniek (newslettera). Budete mať prehľad o svojich objednávkach, aktuálnom stave ich spracovania, sledovaní zásielky a novinkách. Odoberanie newslettera môžete kedykoľvek zrušiť.

Motorola DP2400E DMR vysielačka

Kód: MDH02RDC9JA2AN
475,20 € 396 € bez DPH
Na objednávku
Frekvenčný rozsah

Monitorovanie zamestnancov, alebo nahlásenie incidentu na stavenisku, to sú požiadavky na rádiostanicu. Digitálne rádiové riešenie  MOTOTRBO ™ Vám to a aj iné zabezpečí.

 

Detailné informácie

Doručenie do 2 dní
Doručenie do 2 dní
v rámci SR
Osobný odber
Osobný odber
v Košiciach
Poštovné zdarma
Poštovné zdarma
pri objednávke
do SR nad 300 €
do ČR nad 400 €

Podrobný popis

Monitorovanie zamestnancov, alebo nahlásenie incidentu na stavenisku, to sú požiadavky na rádiostanicu. Digitálne rádiové riešenie  MOTOTRBO ™ Vám to a aj iné zabezpečí.

Vybavte svoj tím s DP2400E pre najlepší  zvuk vo svojej triede v škálovateľné riešenie pre vaše náročné komunikačné potreby. Inteligentné Audio a hlasové funkcie oznámenia umožňujú jednoduchú komunikáciu v ťažkých pracovných podmienkach. Analógový interoperabilné, vám umožní vykonať prechod na digitálne svojím vlastným tempom, to všetko v hodnote, ktorá sa počíta.

Rádiá sú k dispozícii v  UHF a VHF frekvenčných pásmach. DP2400 je model bez displeja, s 16 kanálmi, dvoma programovateľnými tlačidlami a s vysokým krytím IP55 proti vode a prachu.

Vlastnosti:

Špičkové Audio
DP2000 typové série majú krištáľovo čistý zvuk v Digitálnej kvalite. S inteligentným Audiom sa hlasitosť sa automaticky upraví podľa toho či ste v tichom, alebo v hlučnom prostredí.

Základný (štandard) alebo Pre zvýšenie bezpečnosti (voliteľne)
Rádio má vstavané kódovanie (utajovač reči) pre zvýšenie bezpečnosti.


Robustný dizajn
Rádio je nepriedušne uzatvorené proti vetru a prachu s krytím IP55.


Prerušenie vysielania (voliteľne)
Umožňuje užívateľovi prerušiť ďalšiu rádiovú konverzáciu pri kritických situáciách, aby mohol zavolať pomoc. 


Prevádzka Analógová aj Digitálna
Pracuje v analógovom aj digitálnom režime. Funkcie ako dynamický zmiešaný režim funguje cez prevádzače, ktoré zefektívnia automatické prepínanie medzi analógovým a digitálnym volaním - to znamená, že budete potrebovať iba jeden prevádzač preť oba režimy.

Pripojenie IP na Sieť
Digitálne riešenie, ktoré využíva IP sieť (napríklad internet) s cieľom rozšíriť hlasové a dátové funkcie tejto platformy, môže prepojiť až 15 miest pre komunikáciu medzi geograficky rozptýlenými  miestami, na vytvorenie širokého pokrytia plochy. .

Kapacita Plus (voliteľne)
Single-sieť je digitálny systém, ktorý maximalizuje kapacitu MOTOTRBO systému. Použitie má  pri prenášaní vysokého prenášaného objemu dát a hlasovýh komunikáciách. Je možná prevádzka viac ako tisíc užívateľov bez pridania novej frekvencie.

Spojená Kapacita Plus (voliteľne)
Spojená Kapacita Plus je konfigurácia systému digitálny systém multi-site pre MOTOTRBO platformu. Využíva vysokú kapacitu kapacity Plus, s širokými možnosťami oblati pokrytia IP Site Connect. Takto je možné udržať svojich zamestnancov na rôznych miestach spojených s prijateľnou vysokou kapacitou, ktorá umožňuje široký priestor trunking riešenia.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: