Vážení zákazníci. Prosíme, aby ste sa na našom novom eshope opäť zaregistrovali. Odporúčame tiež aktivovať odoberanie noviniek (newslettera). Budete mať prehľad o svojich objednávkach, aktuálnom stave ich spracovania, sledovaní zásielky a novinkách. Odoberanie newslettera môžete kedykoľvek zrušiť.

ECOFLEX15 PLUS koaxiálny kábel 50 Ohm (1m)

Kód: ECOFLEX15
12,06 € 10,05 € bez DPH
Na objednávku

ECOFLEX-15 PLUS je vylepšená verzia koaxiálneho kábla Ecoflex-15. Útlm je cca o 7 % nižší (@1 GHz), kábel je výrazne odľahčený (o 22 %), nosnosť je vyššia o 9 %. 

Detailné informácie

Doručenie do 2 dní
Doručenie do 2 dní
v rámci SR
Osobný odber
Osobný odber
v Košiciach
Poštovné zdarma
Poštovné zdarma
pri objednávke
do SR nad 300 €
do ČR nad 400 €

Podrobný popis

ECOFLEX-15 PLUS je vylepšená verzia koaxiálneho kábla Ecoflex-15. Útlm je cca o 7 % nižší (@1 GHz), kábel je výrazne odľahčený (o 22 %), nosnosť je vyššia o 9 %. To sa dosiahlo okrem iného aj vysoko presnou výrobou vnútorného vodiča. Teraz pozostáva zo 7 jadier vyrobených z hliníka, ktoré sú pokryté medeným plášťom s hrúbkou 0,1 mm. Mäkší hliník umožňuje oveľa presnejšie splietanie žíl. Kábel Ecoflex-15 Plus tak dosahuje ešte rovnomernejšiu zhodu s prispôsobením 50 Ω (cca 3 dB @1GHz). Rovnako ako predtým je vonkajší vodič v dvoch vrstvách (fólia, opletenie) pre najlepšie tienenie. Je možné použiť rovnaké konektory ako pre Ecoflex-15.

Maximálna frekvencia 8 GHz.

Útlm na 144 MHz: 3,4 dB / 100 m.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: